فهرست رکوردها و آمارهای باشگاه فوتبال منچستر یونایتد

انریکو کنفاری در نخستین سخنان خود از خواستههای بزرگ باشگاه صحبت میکند، وی تاکید دارد با شروع فصل پاییز خواسته و آرزویی که از مدتها پیش داشتهاند به وقوع پیوست. ایوجنیو و انریکو تصمیم مهمی در زندگی خود گرفته بودند و خواستار داشتن یک باشگاه حرفه و بزرگ فوتبال بودند، بنابر این زمانی که با شوق جوانان روبرو شدند با قاطعیت بیشتری برنامه و کار خود را ادامه دادند. آدیداس: باشگاه بایرن مونیخ با قراردادی ۹۰۰ میلیون یورویی (۶۴۵ میلیون پوند) همکاری خود با آدیداس را تا سال ۲۰۳۰ ادامه میدهد. ستاره پیشین تیم فوتبال بایرن مونیخ هنوز قصد بازنشستگی ندارد و میخواهد یک سال دیگر بازی در سطح اول فوتبال اروپا را تجربه کند. وی در سال 1953 تصمیم به خرید بازیکنان بزرگی برای تیمش گرفت که در اولین قدم، توانست «آلفردو دی استفانو» یکی از ستارگان فوتبال آن زمان را به تیم خودش جذب کند. بین سال های 1953 تا 1964 برای رئال مادرید افتخار آفرینی کرد.

رئال مادرید در فصل ۲۰۱۴/۱۵ با ۲۲ برد پیاپی، رکورددار برد پیاپی در تمام جامها در بین ۵ لیگ معتبر اروپا میباشد. ادوادو آنیلی بین سال های 1930 تا 1935 توانست این تیم را به قدرت بلامنازع ایتالیا تبدیل کند و این تیم موفق شد 5 اسکودتوی دیگر و متوالی به افتخاراتش اضافه کند. هری استفورد، کاپیتان تیم 4 تاجر از جمله جان هنری دیویس (که رئیس باشگاه شد) را یافت که حاضر شدند هر کدام 500 پوند در باشگاه سرمایه گذاری کنند و تیم را نجات دهند. کارادو کورادینی که در فصل ۱۹۲۰-۱۹۱۹ رئیس باشگاه بود سرود یوونتوس را تصنیف کردهاست. ادواردو آنیلی که تا سال ۱۹۳۵ مدیریت باشگاه یوونتوس را به عهده داشت در کنار جووانی ماتزونیس نایب رئیس باشگاه توانست در دهه ۳۰ یوونتوس را تبدیل به قدرت بلامنازع ایتالیا نماید. حکم صادره در کنار ترک ستارگان و تغییر مدیریت باشگاه که همراه با ورود جووانی کوبولی جیلی به عنوان جانشین فرانتزُ گرانده استونس مدیری که سه سال ریاست یووه را به عهده داشت.

] او تا سال ۲۰۰۳ در کنار یووه ماند و در طول ریاست خود افتخارات ارزندهای را به مجموعه یوونتوس افزود. باشگاه فوتبال یوونتوس (لاتین: iuventūs به معنی جوانان) که با نام یووه نیز شناخته میشود، یک باشگاه فوتبال حرفهای است که در شهر تورین، در کشور ایتالیا قرار دارد. این باشگاه به جز فصل ۰۷-۲۰۰۶ که بخاطر مسائل کالچو پولی به سری بی تبعید شد، همواره در تاریخ خود در سری آ که بالاترین سطح فوتبال ایتالیا به شمار می رود، حضور داشته است. به جز فصل ۰۷-۲۰۰۶ در سری بی، همواره در تاریخ خود در بالاترین سطح فوتبال ایتالیا (سری آ) حضور داشتهاست. به جز فصل 07-2006 در سری بی، همواره در تاریخ خود در بالاترین سطح فوتبال ایتالیا (سری آ) حضور داشته است. یوونتوس سومین باشگاه قدیمی فوتبال ایتالیا بعد از جنوا و اودینزه محسوب می شود. باشگاه یوونتوس سومین باشگاه قدیمی ایتالیا محسوب میشود بعد از جنوا و اودینزه.

باشگاه یوونتوس سومین باشگاه قدیمی ایتالیا محسوب می شود بعد از باشگاه فوتبال جنوا و باشگاه فوتبال اودینزه. یوونتوس پر هوادارترین تیم ایتالیا و یکی از پر هوادارترین تیم های فوتبال دنیاست. یوونتوس پر افتخارترین تیم فوتبال تاریخ ایتالیا و هفتمین تیم پر افتخار تاریخ فوتبال جهان محسوب می شود. باشگاه به خانواده، دوستان، هم تیمی های سابق او و هواداران فوتبال در سراسر جهان تسلیت می گوید؛ مخصوصا آرژانتینی ها. یوونتوس از سال ۱۹۲۳ توسط خانواده آنیلی اداره می شود و یکی از پرافتخارترین باشگاه های فوتبال در ایتالیا و جهان است. در ژوئن ۲۰۰۹ باشگاه رکورد گرانقیمتترین خرید تاریخ فوتبال که در اختیار خودش بود را شکست. بایگانیشده از اصلی در ۳ ژوئن ۲۰۱۷. ۴۱۹۰۱۹۲۶۹ پیوند به بیرون در ویکیانبار پروندههایی دربارهٔ باشگاه فوتبال بایرن مونیخ موجود است. ] و سومین باشگاه ارزشمند فوتبال جهان در سال 2019 ، به ارزش 3.15 میلیارد پوند (3.81 میلیارد دلار) ، پردرآمدترین باشگاه فوتبال جهان در سالهای 17-2016 بود . باشگاه فوتبال یوونتوس که با نامهای یوونتوس یا یووه نیز شناخته میشود، نام یک باشگاه فوتبال حرفهای است که در شهر تورین، در کشور ایتالیا قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید