سیر تکامل لوگو بارسلونا

با اخذ پذیرش از آکادمی فوتبال بارسلونا میتوانید از امکانات بینظیری مثل خوابگاه، بیمه، آموزش زبان انگلیسی یا اسپانیایی و حتی شانس تحصیل در دانشگاههای برتر اسپانیا برخوردار شوید. این آکادمی دارای مربیان جداگانه ای است که مسئول توسعه در گروه های سنی U6-U9 ، U10-U11 ، U12-U14 و U15-U16 هستند. این بازیکنان را از گروه سنی U6 تا تیم U21 آموزش می دهد. آنها تا بروز ناگهانی جنگ جهانی اول، در رده های میانی لیگ بودند، ولی به هر حال تونستند در سال ۱۹۱۴ برای اولین بار به فینال جام اتحادیه برسند که براشون موفقیت بزرگی بود. ایوانز بیشتر دوران بازیگری خود را به عنوان بازیکن تیم ذخیره سپری کرد و فقط 11 بازی برای تیم اصلی انجام داد. Liverpool FC ذخیره تیم ذخیره لیورپول است. این تیم به طور کلی از بازیکنان زیر 21 سال در این باشگاه تشکیل شده است اما در برخی مواقع بازیکنان ارشد نیز در شرایطی که از مصدومیت جبران می شوند برای بازیکنان ذخیره بازی می کنند.

وودافون برای امضای قرارداد چهارسالهای دیگر به ارزش ۳۶ میلیون پوند موافقت کرد، ولی پس از دو فصل تصمیم گرفت قراردادش با باشگاه منچستر یونایتد را فسخ کند. در فصل بعد در فصل 14-2013 تیم ذخیره در نیمه نهایی به ذخیره های منچستر یونایتد باخت. در تابستان سال 2012 ، کل سیستم فوتبال ذخیره انگلیس اصلاح شد و با سیستم لیگ زیر 21 سال ، لیگ توسعه حرفه ای جایگزین شد. این سیستم جایگزین سیستم جوانتر و غیررسمی جوانان شد و این باشگاه را قادر می سازد تا جوانان و پیشاهنگی خود را با استفاده از فنون جدید و استانداردهای FA متمرکز کند. سیستم جوانان لیورپول در طول سالها موفقیت آمیز بوده است. جالبه بدونید که تیم لیورپول در رقابتی سخت و نفس گیر با منچستر سیتی که با آن هم امتیاز بود، این تیم را شگست داد و یه بار دیگر تونست به دسته اول انگلیس برسه. به علاوه نایک و ایاوان، باشگاه چند اسپانسر دیگر دارد که در سطح پایین هستند و تبلیغات آنها در کنار زمین و یا در وبسایت رسمی باشگاه منچستر یونایتد دیده میشود، مانند:آئودی و بادویزر.

علاوه بر این ، آکادمی از کارکنان تیم تیم اول . مدیر آکادمی الکس اینگلتورپ گفته است که وظیفه آکادمی تولید بازیکنان نخبه از نظر جسمی ، فنی ، تاکتیکی و ذهنی با کیفیت کافی برای نمایندگی تیم بزرگسالان در لیگ قهرمانان است. Alex Inglethorpe در تابستان 2014 از مدیر U21 به مدیر آکادمی ارتقا یافت و مسئولیت کلی را بر عهده دارد برای فعالیت آکادمی. در سطح U21 و U18 تیم مربیگری اختصاص داده شده ای وجود دارد که توسط Michael Beale اداره می شود و موقعیت U21 از 2 مارس 2020 خالی است. در 2012-13 لیگ توسعه حرفه ای U21 تیم ذخیره لیورپول قبل از باخت به برندگان نهایی منچستر یونایتد به نیمه نهایی رسید. موفق ترین مدیر ذخیره لیورپول روی ایوانز بود. لیورپول بعد اون جای خود را در این لیگ تثبیت کرد و تونست در سال ۱۹۰۱ برای اولین مرتبه قهرمانی انگلیس را تجربه کند. ] و در پایان فصل نیز برای اولین بار، به عنوان قهرمانی جام حذفی انگلیس رسید. این دیدار با نتیجه یک بر صفر به نفع تیم فوتبال بایرن مونیخ به اتمام رسید. باشگاه بایرن مونیخ در سال ۱۹۰۰ (۷ فوریه)در مونیخ پایتخت ایالت باواریا تاسیس شد. دلیل این نام گذاری این بود؛ چون صندلی در اولین ورزشگاه باشگاه، یعنی ورزشگاه اینداستریا، وجود نداشت، هواداران روی الاغهایشان مینشستند و بازی را تماشا میکردند.

در این حادثه ۳۹ هوادار یوونتوس به دلیل فروریختن دیواره ورزشگاه کشتهشدند.چهار سال پس از آن، باشگاه لیورپول متحمل فاجعه دیگری شد. بایگانیشده از اصلی (PDF) در ۲۸ مه ۲۰۰۸. بایگانیشده از اصلی در ۱۳ فوریه ۲۰۱۶. رئال مادرید رکورددار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا با ۱۳ قهرمانی و جام جهانی باشگاهها با ۴ قهرمانی است. ذخیره در سال 2000 عنوان قهرمانی منطقه را بدست آورد و در سال 2008 نیز قهرمان لیگ قهرمانان شد. بلافاصله بعد از جنگ دوم جهانی، برای بار ۵ ام و در دومین سال بعد از صعود دوباره ، برای بار ششم عنوان قهرمانی خود را بدست آورد. این آکادمی چهار بار در سالهای 1996 ، 2006 ، 2007 و 2019 در مسابقات FA Youth Cup ، یک مسابقه برای بازیکنان 15 تا 18 سال ، برنده شده است. از سال 1911 به بعد ، در لیگ لیگ مرکزی شرکت کرد تا اینکه در سال 1999 به عضویت افتتاحیه لیگ برتر رزرو شمالی درآمد.

دیدگاهتان را بنویسید