درباره باشگاه بایرن مونیخ بخوانید

او فارغ التحصیل از آن قبل از شروع جام جهانی، که در سال 1982 صورت گرفت بود. روز پایه و اساس تیم فوتبال نظر گرفته می شود 1903 آوریل 26. بنیان گذاران این باشگاه سه دانش آموزانی که در مادرید آموزش دیده اند. در پایان ماه ژوئیه 2007 کارفرمایان، “اتلتیکو”، یکی از کارخانه های لبنی محلی و شهردار یک جلسه که در بررسی اسناد که بر طبق آن مشخص شد که این باشگاه است در بانک ها از رودخانه Manzanares قرار گرفته اند. قسمت پایین این علامت، راه راه قرمز و سفید است ؛ درست مثل پیراهن قرمز و سپید اتلتیکو مادرید و لقب این باشگاه یعنی روخی بلانکو ( قرمز و سفیدها ) . تغییرات در سال 1911 رخ داد، زمانی تصمیم گرفته شد که سعی کنید از پیراهن که تا به حال به رنگ قرمز و سفید راه راه عمودی. اگر به پیراهن این باشگاه توجه کنیم ، روی سینه بازیکنان این تیم علامتی را می بینیم که نه تنها هویت و تاریخ باشگاه ، بلکه نشانه های تاریخی شهر مادرید را در دل خود ، جای داده است . ورزشگاه خانگی رئال مادرید ، سانتیاگو برنابئوست که گنجایش ۸۵٫۴۵۴ نفر می باشد.

بعد از یکی از بردهای تازه این تیم، بیش از یک میلیون نفر برای ابراز شادی خود به این موزه آمدند. قبل از احداث این ورزشگاه، بازیهای تیم فوتبال بایرن مونیخ در ورزشگاه المپیک مونیخ برگزار میشد. پس از آن بایرن وقتی که شال که در سال ۲۰۱۱ قهرمان جام حذفی شد، “مانوئل نویر” دروازهبان با اقتدار شال که را با پول سمت خود کشید. مسابقه با “واقعی” را برنده آشکار نمی کند، با نتیجه 2 به پایان رسید: 2. در تابستان سال 1971، رهبری “اتلتیکو مادرید” یک جلسه که در آن به تغییر نام ورزشگاه تصمیم گرفته شد برگزار شد. در سال ۱۹۲۰ باشگاه نام خود را بازهم تغییر داد و اینبار به «رئال مادرید» که اینکار پس از اهدای عنوان رئال (رویال به معنی سلطنت) توسط شاه آلفونسو سیزدهم اتفاق افتاد. اتلتیکو در نیمه اول و با گل دقیقه ۳۶ از دیهگو گودین پیش افتاد و تا دقیقه سوم از وقتهای اضافهٔ نیمه دوم برتری خود را حفظ کرد.

بخش اول از دهه بیست تیم سه قهرمانی که در مسابقات منطقه ای برنده شد به ارمغان آورد. به طور کلی، در سال اول از وجود آن باشگاه به عنوان یکی از شاخه های یکی دیگر از تیم مشهور اسپانیایی در نظر گرفته شد. با وجود اختلافات شدید دو تیم رئال مادرید و بارسلونا ، نقل و انتقالات زیادی بین دو تیم انجام شدهاست. با وجود این، این تیم یک بازی بسیار خوب نشان داد و حتی می تواند با مخالفان قوی مبارزه کنند. حتی چند سال قبل از رهبری تیم کاری مجبور شد یک تعداد معینی از اعتبارات. •این تیم از سال ۱۹۷۱ دارای یک تیم رزرو و یک تیم زنان است. باشگاه فوتبال اتلتیکو مادرید که اتلتیکو نیز نامیده میشود، باشگاه فوتبال حرفهای در شهر مادرید اسپانیا است که در لالیگا که بالاترین سطح فوتبال در اسپانیا بهشمار میرود، رقابت میکند. در نتیجه، “اتلتیکو مادرید” آیا در رقابت مداوم شرکت نمی کنند، و مسابقات تنها دوستانه بازی.

قبل از آن، عرصه را برای مسابقات مختلف ورزشی استفاده شد و ظرفیت کوچک بود – بیست هزار تماشاگر. عرصه جدید، “اتلتیکو” می تواند بعد از 2016 را وارد کنید. همانطور که در بالا ذکر شد، در ابتدا، “اتلتیکو مادرید” آیا نیست که به ورزشگاه خود را. رئال مادرید تی-وی یا همان تلویزیون رئال مادرید (به انگلیسی: Realmadrid TV) یک شبکه تلویزیونی دیجیتالی است که توسط رئال مادرید راهاندازی شدهاست. این پیروزی، به عنوان پرگل ترین بُرد منچستر یونایتد در تاریخ این باشگاه محسوب می شود. این نام استادیوم به افتخار مدیر، که تیم کمک کرد برای رسیدن به موفقیت قابل توجهی دریافت کرده است. همانطور که گفته شده، “Atleteko مادرید” – محبوب ترین، و در ترکیب، و قدیمی ترین باشگاه در اسپانیا. در ابتدا، “اتلتیکو مادرید”، ورزشگاه که امروز بزرگترین و زیبا ترین، حتی یک عرصه خانه است. مدیر ورزشی باشگاه فوتبال اتلتیکو مادرید اعلام کرد: آنتوان گریزمان فصل آینده در بارسلونا بازی خواهد کرد.

يوونتوس در فصل نقل و انتقالات برنامهي خاصي را اعلام نكرده است و تا كنون تنها چند جابجايي داشته است. ورزشگاه برای عملکرد این تیم تا به حال هنوز داده نشده است. تمامی صندلی های این ورزشگاه از چرم خالص ساخنه شده و رنگ همگی آنها قرمز است . کنار کمپ نو، «پالائو بلوگرانا» قرار دارد، ورزشگاهی که محل انجام بازیهای داخل سالن است، و نیز در مجاورت آن «آیس رینک» قرار دارد که محل انجام بازیهای هاکی روی یخ و پاتیناژ است. بهار سال بعد، رئيس جمهور تیم، تصمیم گرفته شد به خرید یک قطعه زمین، خواهد شد که محل پایه و اساس ورزشگاه با ظرفیت بالاتر است. مطلع خانه عرصه باشگاه برای کمک به رئيس جمهور. تقریبا بلافاصله کار بر روی احداث عرصه آغاز شد. در بهار از عرصه او برای نخستین بار در تاریخ خود را گرفت، دربی مادرید. پس انتظار یک بازی مشابه با بازی قبلیمان را دارم. ، ورزشگاه با تماشاگران پر تقریبا در هر بازی دارای سابقه ای غنی و یک ارتش کامل از طرفداران نه تنها در اسپانیا بلکه در سراسر جهان.

دیدگاهتان را بنویسید