دارالترجمه اسپانیایی رویال پرشین

در سال 1905، رنگهای سفید و مشکی برای اولین بار در طراحی لباسهای تیم یونتوس به کار گرفته شدند. وی که ملقب به پر سفید بود موفق شد در ۴۹۰ بازی برای یوونتوس ۱۸۰ گل بزند. همچنین بارسا در این فصل به نیمهنهایی در جام حذفی و لیگ قهرمانان رسید اما از راهیابی به فینال دو تورنمنت بازماند. اسپانیول در تمام طول ۷۰ سال گذشته تنها سه بار بالاتر از بارسلونا قرار داشته و در مسابقات جام حذفی کاتالونیا تنها در سال ۱۹۵۷ موفق به پیروزی در برابر بارسا شدهاست. به گزارش “ورزش سه”، بایرن مونیخ فردا شب به مصاف گربهسیاه خود خواهد رفت. در این دیدار، توماس مولر، اوپامکانو، لروی سانه و لواندوفسکی برای مونیخیها گلزنی کردند تا این تیم با ۴۳ امتیاز به یکهتازی خود ادامه دهد.وولفسبورگ هم با این شکست در امتیاز ۲۰ باقی ماند. حضور کاپلو همراه با حضور ستاره هایی مانند زلاتان، کاناوارو و امرسون بود و یوونتوس باز هم دو اسکودتوی دیگر کسب کرد تا آنکه در سال 2006 اتفاقات کالچوپولی رخ داد. تیم فوتسال باشگاه هم بهطور رسمی در سپتامبر ۱۹۷۸ تأسیس شدهاست.

این تیم توسط علاقهمندان به فوتبال اسپانیا تأسیس شد و سپس از حمایت پادشاه برخوردار گشت. پسر یکی از اولین مدیران باشگاه، آرتور ویتی مدعیست که ایده این طرح لباس به پدرش تعلق دارد و او لباس را بر اساس لباس تیم مدرسه بازرگانی تیلور پیشنهاد کردهاست. در سال ۱۹۸۰ جهت بازسازی ورزشگاه مطابق استانداردهای یوفا، باشگاه برای تأمین هزینههای بازسازی در قبال نوشتن نام هواداران بر روی آجرهای مورد استفاده، هزینهای از آنها دریافت میکرد. اولین سنگ ورزشگاه نیوکمپ زیر نظر فرماندار فلیپه آکدو کلوگنا و با دعای خیر اسقف اعظم بارسلونا گرگوریو مودریگو در جای خود قرار گرفت. انها خود را زیرشاخه تیم اتلتیک بیلبائو میداسنتند و جز مخالفان رئال مادرید بودند. وب سایت باشگاه فوتبال اتلتیک بیلبائو. باشگاه فوتبال منچستر یونایتد در سال 1878 توسط شرکت راه آهن لانکشایر و یورکشایر و با نام نیوتون هیث شکل گرفت. منچستر یونایتد پیش از فرگوسن و در طی ۹۸ سال.

] انریکه طی دو سال توانست ۸ جام از ۱۰ جام ممکن را کسب کند و تبدیل به یکی از پرافتخارترین مربیان تاریخ باشگاه شدهاست. او همچنین با کسب ۳۵ قهرمانی با بارسلونا، پرافتخارترین بازیکن تاریخ این باشگاه است. این باشگاه با بیش از ۴۰ قهرمانی رسمی، پرافتخارترین باشگاه فوتبال فرانسه محسوب میشود. گفته میشود ۲۵٪ از جمعیت اسپانیا طرفدار بارسلونا هستند و بعد از رئال مادرید که ۳۲٪ از اسپانیاییها هوادار آن هستند، بارسا در جایگاه دوم قرار میگیرد. به بیان دیگر، هویت یوونتوس با فوتبال تعریف میشود و نه با ستارههایش. در سال ۱۹۵۵، به پیشنهاد یک روزنامهنگار، برنابئو، «بدریگنان» و «سوبس» تصمیم گرفتند تا جامی را طراحی کنند و در آن از تیمهای مختلفی از سرتاسر اروپا برای شرکت در آن دعوت کنند. ] در سال ۱۹۱۰ بارسلونا بین اعضای خود یک مسابقه طراحی برای طراحی نماد باشگاه برگزار کرد که کارلس کومامالا از بازیکنان باشگاه برنده آن شد.

در سال 1931 و با برکناری شاه آلفونسو و ممنوعیت استفاده از نمادهای سلطنتی، نماد تاج از روی لوگو باشگاه رئال مادرید حذف شد. ] در ۲۸ مارس ۱۹۵۴ ساخت ورزشگاه در مقابل ۶۰٬۰۰۰ هزار تن از طرفداران باشگاه آغاز شد. به همین دلیل دستور ساخت ورزشگاهی جدید را صادر کرد که در ۱۴ دسامبر ۱۹۴۷ افتتاح شد. ↑ Álvaro Velasco (۱ دسامبر ۲۰۰۶). ↑ ۱۱٫۰ ۱۱٫۱ ۱۱٫۲ Carnicero, José Vicente Tejedor (۲۱ مه ۲۰۱۰). باشگاه فوتبال بارسلونا. بایگانیشده از اصلی در ۳۰ مه ۲۰۱۲. بایرن در این سال “والرین اسماعیل” رئیس خط دفاعی برمن را خریداری کرد و دو سال بعد، “میروسلاو کلوزه” مهاجم این باشگاه را خریدند. در چهار سال بعد، يوونتوس در بازي هاي داخلي و خارجي موفق ظاهر شد و در سال 1996 براي دومين بار به قهرماني جام باشگاههاي اروپا رسيد. میتوانید با گسترش آن به ویکیپدیا کمک کنید. ] در ۱۹۲۲ جمعیت هواداران به ۲۰٬۰۰۰ نفر رسید و با کمک مالی آنها، باشگاه توانست ورزشگاه بزرگتری به نام لس کورتس بسازد که ظرفیت اولیه آن ۲۰٬۰۰۰ نفر بود.

دیدگاهتان را بنویسید