دارالترجمه اسپانیایی رویال پرشین

در این فصل منچستر یونایتد برای بیست و یکمین بار قهرمان جام خیریه شد، برای اولین بار توانست در لیگ اروپا به قهرمانی برسد و هم چنین برای پنجمین بار در جام اتحادیه انگلستان به قهرمانی رسید. چندین بازیکن غیراروپایی در این تیم دارای تابعیت مضاعف از یک کشور اتحادیه اروپا هستند. بایرن تنها باشگاهی است که در یک سال هم در رشتهی فوتبال زنان و هم در رشتهی فوتبال مردان قهرمان لیگ کشور خود یعنی بوندسلیگا (مردان / زنان) میشود. تیمهای فرانسوی تنها مجاز به استفاده از چهار بازیکن بدون تابعیت اتحادیه اروپا هستند. ث. میلان نیز تنها چند روز در صدر گران قیمت ترین خریدها بود چراکه چند روز بعد، کریستیانو به رئال پیوست و رکود کاکا را شکست. ] در سال ۱۹۰۷ یک تیم سازمان یافته شکل گرفت و بایرن مونیخ به زمین اختصاصی خود در مونیخ در خیابان لئوپولد رفت و تیم رقیب محلی یعنی ر اف سی واکرا در روز افتتاحیه هشت بر یک شکست داد. به گزارش طرفداری و به نقل از مارکا، آندر هررا، هافبک اسپانیایی پاری سن ژرمن برای رسیدن به دومین فینال پیاپی خود در لیگ قهرمانان اروپا، باید از سد منچسترسیتی عبور کند.

ناصر الخلیفی خواستار تشکیل تیمی شد که قادر باشد عنوان لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند. تیم پی اس جی در لیگ قهرمانان اروپا به سر مربی توماس تدخل در گروه A قرار گرفت. جی از پیراهنهای روشنتری استفاده میکردند و رنگ آبی نماد این باشگاه است. دلیل این امر در فلسفه این باشگاه و کل فوتبال آلمان نهفته است. باشگاه پاری سن ژرمن در آوریل 2010 پس از المپیک مارسی و لیون، ثروتمند ترین باشگاه فوتبال فرانسه شناخته شد. ] بعد از آن که نام باشگاه در سال ۱۹۰۲ به منچستر یونایتد تغییر یافت، رنگ لباس تیم نیز عوض شد. به همین دلیل دستور ساخت ورزشگاهی جدید را صادر کرد که در 14 دسامبر 1947 افتتاح شد. باشگاه فوتبال پاری سَن ژرمن که معمولاً با نام پاری سن ژرمن و مخفف پیاسجی یا پاریس اسجی شناخته شدهاست یک باشگاه ورزشی فرانسوی است که در سال ۱۹۷۰ افتتاح شد و در شهر پاریس در فرانسه واقع است. فرانک ریبری ۳۸ ساله که در ۲ فصل گذشته عملکرد چندان خوبی در فیورنتینا نداشت و حتی صحبتهایی درباره خداحافظی یا بازگشت او به بایرن مونیخ مطرح شده بود عصر امروز به تیم فوتبال سالرنیتانا منتقل شد.

اتفاقی که باعث شد یکی از افراد نزدیک در صحنه دوربین گوشیاش را روشن کرده و از او فیلم بگیرد و ناصر الخلیفی در واکنش به فیلمبرداری، به او گفت میکشمت! دو تیم اولین دیدار خود را در ۲۱ فوریه ۱۹۲۹ در مقابل هم برگزار کردند که با برتری ۲-۱ رئال مادرید به پایان رسید. رئالیها اولین لیگ خود را در فصل ۳۱-۱۹۳۲ کسب کردند و سال بعد نیز این عنوان را کسب کردند تا اولین تیمی باشند که این جام را دو سال پیاپی کسب میکنند. به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید آنقدر باشگاه بزرگی است که تماشاگران فوتبال را به دو گروه جدا از هم تبدیل کند؛ طرفدار رئال یا طرفدار حریف رئال! تیمی که سال گذشته تشکیل شده بود سرانجام دیروز اولین تمرین خود را برای این تیم انجام داد تا روزی تاریخی برای رئال مادرید رقم بخورد. همچنین این تیم با بازی زیبایی که از خود مقابل سویا در سال 2017، رکورد شکستناپذیری تیم خود را به 40 بازی رساند و رکورد قبلی اسپانیا که 39 بازی بود را از حریف خود یعنی تیم بارسلونا پس گرفت. همچنین، بازیکنان کشورهای ACP -کشورهای آفریقا، کارائیب و اقیانوسیه که امضاکنندگان توافقنامه کوتونو هستند- به موجب حکم کولپک جزء سهمیههای خارج از اتحادیه اروپا محاسبه نمیشوند.

بازیکنان بزرگی چون زیدان، رونالدو، فیگو، کارلوس، رائول و دیوید بکهام از جمله ستارگان آن روزهای رئال مادرید بودند که ویسنته دل بوسکه را به عنوان سرمربی خود می دید. آنها ابتدا آدرس سایت اینترنتی خود را به مدت یکسال بر روی لباس خود نوشته بودند تا تبلیغ سایت خود را بکنند. رئال مادرید همچنان عنوان با ارزش ترین باشگاه فوتبال دنیا را در اختیار خود دارد. صفحهی مادرید اکسترا هم اظهارنظر کریم بنزما را در مورد این صحنه منعکس کرد:” خطا روی دوناروما؟ در ادامه بعد از دیدن صحنه مورد نظر، برخی از واکنشها را با یکدیگر بررسی میکنیم. قضاوت این داور هلندی، ناصر الخلیفی مالک باشگاه پاریسنژرمن را هم به مرز جنون کشاند تا جایی که او بعد از بازی قصد حضور در رختکن داوران و تادیب شخصی آنها را داشت! موضوعی که کشیدهنشدن صحنه به VAR را جالبتر میکند. به هرحال آن چه مسلم است، ادامهدار بودن جنجال داوری حتی با وجود VAR است. 50 باشد که بر اساس آن حداقل 51 درصد از مالکیت باشگاههای آلمانی باید در اختیار هواداران باشد.

دیدگاهتان را بنویسید