تاریخچه لوگو یوونتوس

بازی با همین نتیجه به پایان رسید و قهرمانی بار دیگر در روز پایانی و به شکلی مضحک از دست رفت یا به اعتقاد بسیاری دزدیده شد. بازی فوتبال در اواخر قرن ۱۹ میلادی و به واسطهٔ شرکتهای بریتانیایی به شهر سویل راه یافت و مهندسان و کارگران بریتانیایی در اوقات فراغت به فوتبال بازی کردن میپرداختند. بازی فوتبال در اواخر قرن ۱۹ میلادی و به واسطهٔ شرکت های بریتانیایی به شهر سویل راه یافت و مهندسان و کارگران بریتانیایی در اوقات فراغت به فوتبال بازی کردن می پرداختند. رئالی ها دارای رکورد بیشترین میزان تماشاچی در تاریخ اسپانیا هستند به طور میانگین، برای هر بازی تیم، 65٬000 هزار هوادار به ورزشگاه می آید. این لیگ محلی پس از یک سال منحل شد و آن ها به لیگ دیگری به نام اتحاد فوتبال پیوستند. با توجه به کم بودن سن افرادی که در تیم مذکور با یک دیگر فوتبال بازی میکردند، مردم محلی به آنها لقب Juventus را داده بودند. در مدت دیکتاتوری پریمو ده ریورا و بخصوص فرانسیسکو فرانکو (1939-1975) تمامی فرهنگهای محلی مورد سرکوب قرار گرفتند و تمام زبانهای رایج در اسپانیا جز کاستیلایی ممنوع اعلام شدند. در ژانویه ی ۲۰۱۲ این باشگاه اعلام کرد که طی قراردادی به مبلغ ۲۵ میلیون پوند با واریور بسته است و از فصل ۲۰۱۳-۱۲ به مدت شش سال این شرکت به جای آدیداس لباس های باشگاه را تولید خواهد کرد.

] )، معمولا به عنوان پاریس سن ژرمن ، پاری سن ژرمن ، پاریس یا پاریس SG ، حرفه ای است فوتبال باشگاه مستقر در پاریس ، فرانسه. باشگاه فوتبال سویا در ۲۵ ژانویه ۱۸۹۰ میلادی، در یک مراسم جشن تولد به دست عده ای از جوانان بریتانیایی که عمدتاً اسکاتلندی بودند به همراه تعدادی جوان اسپانیایی تأسیس گردید. باشگاه فوتبال سویا در ۲۵ ژانویه ۱۸۹۰ میلادی، در یک شب جشن تولد به دست عدهای از جوانان بریتانیایی که عمدتاً اسکاتلندی بودند به همراه تعدادی جوان اسپانیایی تأسیس گردید. در فصل ۵۵-۱۹۵۴، سویا در فینال جام حذفی مغلوب اتلتیک بیلبائو شد. این خط آتش که متشکل از کامپانال، لوپز، تورونتگی، بِروکال، ریموندو و پِپیو بود در ۴ فصل توانست ۲۱۶ گل را به ثمر برساند. ۰ در آن بازی تاریخی پیروز شد و نخستین گل رسمی در تاریخ فوتبال اسپانیا نیز توسط ریتسون، بازیکن سویا به ثمر رسید. در حالی که بازی ۱-۱ دنبال میشد، خوان آرائوخو توانست گل دوم را برای سویا به ثمر برساند اما داور در میان بهت و تعجب همگان گل را نپذیرفت؛ زیرا معتقد بود توپ بهطور کامل از خط دروازه نگذشتهاست!

اگر مدتی است که ورزش میکنید، اما زود خسته میشوید ممکن است لباس نامناسبی برای خود انتخاب کرده باشید. فقط بیش از سه سال، او مجبور به حرکت به “لا Peyneta”، که در سال 2005 یک حمله تروریستی، یک استادیوم، “اتلتیکو مادرید” بود، یک عکس است که می تواند در بسیاری از مجلات یافت به تخریب. پرنده ای که در لوگوی باشگاه لیورپول دیده می شود ققنوس یا عقاب نیست . ای . بارسلی یکی از دوستداران پرو پا قرص فوتبال پیشنهاد داد که اسم تیم جدید را لیورپول بگذارند . یک نشریه معتبر بریتانیایی به نام دندی کوریر در مقاله ای در شماره روز ۱۷ مارس ۱۸۹۰ خود، مدارک تأسیس باشگاه سویا و چگونگی تأسیس آن را به چاپ رساند. یک نشریه معتبر بریتانیایی به نام دندی کوریر در مقالهای در شماره روز ۱۷ مارس ۱۸۹۰ خود، مدارک تأسیس باشگاه سویا و چگونگی تأسیس آن را به چاپ رساند. در فصل ۴۰-۱۹۳۹ نیز با پیروزی برابر راسینگ د فرول دومین قهرمانی سویا در جام حذفی از راه رسید.

این استادیوم در جام جهانی ۱۹۸۲ اسپانیا نیز میزبان دیدارهایی نظیر برزیل و شوروی در مرحله گروهی و همچنین بازی کلاسیک و خاطره انگیز فرانسه و آلمان در نیمه نهایی آن رقابتها بود. کشور SUPERBOWL یک بار به دست آورد و یک بار در زمان “نقره”. در سال 1948 یک بار – در اوا دوارته جام، آنها نیز زمان مقام دوم. در سال ۱۹۱۸ باشگاه سویا برای نخستین بار در جام حذفی اسپانیا که در آن زمان جام اسپانیا شناخته میشد، شرکت نمود و نخستین باشگاه آندلسی بود که توانست به دور نهایی این رقابتها راه پیدا کند. در سال ۴۸-۱۹۴۷ و با پیروزی مقابل سلتاویگو، سومین قهرمانی جام حذفی به سویا و معبد دیوانگان فوتبال راه یافت. و در سال 2008، باشگاه موفق به راه آهن جام. در فصل ۵۱-۱۹۵۰ سویا بار دیگر پس از اتلتیکومادرید نایب قهرمان لالیگا شد که اعتراضات زیادی را در پی داشت و موجب شعلهور شدن دوباره آتش دشمنیها میان دو باشگاه شد. در فصل ۵۷-۱۹۵۶ دوباره همان داستان تکراری اتفاق افتاد و سویا نایب قهرمان لالیگا شد.

دیدگاهتان را بنویسید