تاریخچه لوگو یوونتوس

با وجود از دست دادن سه بازیکن، آنها موفق به تساوی ۰-۰ در خانه سلتیک شدند. علیرغم از دست دادن سانچز، آراگونس در سال ۱۹۸۵ موفق شد سوپر جام اسپانیا را فتح کند و سپس تیم را به فینال جام برندگان جام اروپا در سال ۱۹۸۶ برساند. در ۲۵ ژوئن ۲۰۱۳، کارلو آنجلوتی با قراردادی سه ساله جانشین مورینیو شد. علاوه بر عضویت، در ژوئن ۲۰۱۰، بهطور رسمی ۱٬۳۳۵ نفر در نقاط مختلف جهان در انجمن هواداران بارسا ثبت نام کردهاند. در سال ۱۹۳۹، هنگامی که لالیگا از سر گرفته شد، اتلتیکو با آویاسیون ناسیونال از ساراگوسا ادغام شد و به اتلتیک آویاسیون مادرید تغییر نام داد. ] پس از انتقال، متروپولیتانو تخریب و ساختمان چند دانشگاه و یک دفتر کار متعلق به شرکت ENUSA جایگزین آن شد. در ژوئیه ۲۰۰۷، هیئت مدیره اتلتیکو با شهرداری مادرید به توافق رسید تا زمینی که ورزشگاه آنها در آن واقع شده بود را بفروشند و باشگاه را به ورزشگاه المپیک که متعلق به شهر مادرید بود منتقل کنند. ] در اواخر سال ۱۹۰۹، خوانیتو الوردوی، بازیکن سابق و عضو هیئت مدیره اتلتیکو مادرید، برای خرید لباس هر دو تیم به انگلیس رفت اما موفق به یافتن پیراهنهای بلکبرن برای خرید نشد.

این باشگاه تلاش برای گسترش شبکه جذب نیروی خود از طریق پایهگذاری یک آکادمی فوتبال در آرژانتین را رها کرده. در طول دهه ۱۹۷۰، آنها به لوس ایندیوس به معنای سرخپوستها معروف شدند، که برخی دلیل آن را جذب چندین بازیکن از آمریکای جنوبی پس از رفع محدودیت در عقد قرارداد با بازیکنان خارجی میدانند. در دهه ۱۹۷۰، اتلتیکو چندین بازیکن آرژانتینی را نیز جذب کرد، روبن آیالا، پانادرو دياز، رامون كاچو ارديا و همچنین خوان کارلوس لورنزو به عنوان مربی از جمله آنها بودند. ] آنها با پیراهنهای آبی و سفید، مانند رنگهای آن زمان اتلتیک بیلبائو، شروع به کار کردند، اما از سال ۱۹۱۱، هر دو تیم بیلبائو و مادرید با رنگهای فعلی راه راه قرمز و سفید کار خود را ادامه دادند. لباس خانگی اتلتیکو، پیراهن راه راه قرمز و سفید، شورت آبی و جورابهای آبی و قرمز است. از آنجا که رئال مادرید در آن فصل با کسب عنوان قهرمانی، سهمیه حضور مستقیم در جام باشگاههای اروپا ۵۹-۱۹۵۸ را به دست آورده بود، اتلتیکو به دور انتخابی آن رقابتها راه یافت.

] لوئیس آراگونس با ۱۷۲ گل زده، بهترین گلزن تاریخ این باشگاه در همه رقابتها محسوب میشود. اندکی پس از شکست در فینال جام اروپا ۱۹۷۴، اتلتیکو بازیکن پیشکسوت خود لوییس آراگونس را به عنوان سرمربی منصوب کرد. مورد عجیب بازیکن جوان یونایتد؛ با بارسلونا تمرین کرد و از. در مقابل تیم بایرن مونیخ که بازیکنانی چون فرانتس بکنباوئر، سپ مایر، پائول برایتنر، اولی هونس و گرد مولر را در اختیار داشت، اتلتیکو فراتر از حد انتظار بازی کرد. یک پاسخ روشن این است که این تیم در ورزشی بازی میکند که آدمهای دمدمیمزاج فوقالعاده زیادی در آن وجود دارند؛ اما بارسا همواره توپ را در حال حرکت حفظ میکند، مالکیت آن را در بخش بزرگی از زمان بازی در اختیار دارد و حریفانشان را زیر فشاری دائم میبرد، اما یک پاسخ دیگر هم برای این پرسش وجود دارد که تا این اندازه آشکار نیست و دلالتهایی فراتر از زمین بازی دارد. بارسا راهحلی ویژه برای برخی از بحثانگیزترین مسائل نظریه مدیریت ارائه داد. توازن درست میان ستارهها و دیگر اعضای تیم کدام است؟ با این حال سانچز برای فصل بعد به باشگاه رقیب، رئال مادرید پیوست.

باشگاه یوونتوس در سال ۲۰۱۱ از ورزشگاه جدید و اختصاصی خود به نام ورزشگاه یوونتوس رونمایی کرد، این ورزشگاه در حال حاضر یکی از مجهزترین ورزشگاه های جهان با ظرفیت ۴۱٬۵۰۷ نفر است. رئال مادرید با ۹۴۱ گل رکورددار گلزنی در کل چمپیونزلیگ میباشد و بایرن با ۶۴۹ گل در رده بعدی میباشد و در فرمت جدید هم با ۵۳۳ گل رکورددار است. شوک جدید به باشگاه یوونتوس ایتالیا در حالی وارد شده که گورخرهای تورینی ۲ فصل متوالی است که اوضاع مناسبی در فوتبال ایتالیا ندارند. ] این موفقیت برای باشگاه قابل توجه بود، چرا که جام برندگان جام اروپا تنها جام برجسته اروپایی بود که رئال مادرید هرگز به آن دست نیافته بود. حضور بازیکنی مانند هوگو سانچز که ۱۹ گل در لیگ به ثمر رساند و برنده جایزه پیچیچی شد، برای آراگونس کمک قابل توجهی بود. به آنها قول داده شده بود که در فصل ۴۰-۱۹۳۹ در دسته برتر فوتبال اسپانیا حضور خواهند داشت، اما این موضوع مورد مخالفت فدراسیون فوتبال سلطنتی اسپانیا قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید