باشگاه فوتبال رئال مادرید

•«پاری سن ژرمن» دارای ۱۱٪ کل هواداران باشگاههای فوتبال در فرانسه است که از این نظر بعد از المپیک مارسی در رده دوم قرار دارد. حتی پس از بازگشت به تیم نخبگان موفق به بالا وسط جدول رده بندی را بشکند. باشگاه فوتبال “سویل” موفق به کسب کوپا دل ری، و “بتیس” قهرمان از کشور بود. در “بتیس” نیز است. و در نتیجه به شرح زیر بود – “بتیس” از تیم جدا باشگاه مستقل، که نامیده می شد و او، پس از مدتی، تبدیل به یک دشمن تاریخی و دیرنه، “سویل”. و دو سال بعد، و یک، و تیم دوم موفق به کسب یک عنوان قابل احترام است. موفقیت بعدی در 1950-1951 بود – زمانی که تیم از دست داده به FC “اتلتیکو” در مبارزه برای عنوان قهرمان اسپانیا. در اولین مسابقات پس از جنگ، باشگاه قهرمان کشور تبدیل شد. پس از قهرمانی دوباره در لیگ (۱۹۵۸-۵۹) این تیم توانست قهرمانی در جام خیریه را در سالهای ۵۷- ۵۸ و ۵۹ – ۶۰ کسب کند. این تیم همچنین در جام بزرگسالان لیورپول و شرکت کرد. بازی فوتبال در اواخر قرن ۱۹ میلادی و به واسطهٔ شرکت های بریتانیایی به شهر سویل راه یافت و مهندسان و کارگران بریتانیایی در اوقات فراغت به فوتبال بازی کردن می پرداختند.

و آن را به لطف تلاش های او است، “سویل” موفق به کسب جام یوفا، ضرب و شتم با امتیاز خرد کردن 4: 0، FC “میدلزبورو”. با این حال، طولانی – به لطف بازیکنان آموزش افزایش سرعت جای خود را در نخبگان به دست آورد. و همه به لطف رامون Encinas، مربی تیم در آن زمان. این یک زمان دشوار بود. در سال 1948 یک بار – در اوا دوارته جام، آنها نیز زمان مقام دوم. هنگامی که این باشگاه موفق به کسب قهرمانی اسپانیا، چهار – من در زمان “نقره”. آنها دارای رکورد ۳۴ بار قهرمانی در لالیگا، ۱۹ قهرمانی در کوپا دل ری (جام حذفی)، ۱۱ سوپرکاپ اسپانیا، ۱۳ قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، ۲ جام یوفا، ۴ سوپرکاپ اروپا و ۴ قهرمانی در جام باشگاههای جهان هستند. به دنبال پیروزی در سوپر جام یوفا (بازی ویرانگر با “بارسلونا” – نمره 3: 0)، در جام حذفی اسپانیا، “برنز” در مثال ها و جام یوفا شد. فقط 4 سال بعد، در سال 1970، آنها شروع به بازی دوباره در مثال.

سانتوس درباره مصدومیت رونالدو گفت: «برای این بازی قصد نداشتم به رونالدو استراحت دهم. سرمربی تیم فوتبال بارسلونا درباره جنجالی که پیرامون آینده بال فرانسوی این تیم شکل گرفته است، پاسخ داد. علاقهمندان در این کمپهای آموزشی، ضمن یادگیری فوتبال تحت نظر مربیان باشگاه بارسلونا، هر تابستان در مسابقهای سالانه در باشگاه بارسلونا گرد هم میآیند. سال گذشته، به هر حال، یکی از مربیان، “سویل” بود دیمیتری Cheryshev. هر چند که رنگ آبی که در ابتدا کاملاً در لباس تیم مشخص بود، بارها بهخاطر زیباترشدن و یا تغییر حامی مالی تیم، دچار تغییر شد. در آن دوران بوندسلیگا ظرفیت ورزشگاه چهل و چهار هزار تماشاگر بود که طی بارها به این مقدار رسیدهبود، ولی در نهایت به ۲۱٫۲۷۲ نفر کاهش پیدا کرد. در سال ۱۹۲۵ طی اتفاقی که در یکی از مسابقات افتاد، دیکتاتوری میگوئل پریمو ده ریورا شش ماه باشگاه را تعطیل کرد و گمپر نیز مجبور به استعفا از ریاست شد.

بارسا با شکست مجدد اتلتیک بیلبائو در فینال سوپر جام اسپانیا ۲۰۰۹ و پیروزی در مقابل شاختار دونتسک در فینال سوپر جام اروپا ۲۰۰۹ دو جام دیگر را نیز بالای سر برد. رکورد بیشترین گل رکورد بیشترین گل زده نیز در اختیار رائول بود. یوهان کرایف با ۱۱ عنوان قهرمانی، موفقترین مربی باشگاه تا به امروز بوده و با ۸ سال مربیگری پی در پی بیشترین مدت باقیماندن در سمت مربیگری باشگاه را داراست. پس از یوپ هاینکس، پپ گواردیولا که پیش از بازنشستگی یوپ هاینکس از قبل به عنوان سرمربی بایرن انتخاب شده بود، هدایت این تیم را برعهده گرفت. در 18 دسامبر 2009 بارسا با شکست 2-1 استیودیانتس ششمین عنوان قهرمانی خود را در یک سال به دست آورد و تنها تیمیست که ششگانه جامها را در تاریخ فوتبال فتح کردهاست. باشگاه فوتبال بارسلونا. بایگانیشده از اصلی در ۵ دسامبر ۲۰۱۲. ↑ «European Competitions 1971». بایگانیشده از اصلی در ۳ اکتبر ۲۰۰۹. چهار بار برنده از بخش دوم و به نخبگان بود.

جام حذفی اسپانیا پنج بار برنده شده است. این مسیر طولانی و دشوار خود را به جام اروپا بود. در نهایت، چهار بار، “سویل” لیگ اروپا را به دست آورد تا به یک بار – در سوپر جام یوفا سه بار – مقام دوم در مسابقات قهرمانی. و اخیرا، در 2014/15، تیم برنده جام یوفا. اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) که پروندههایی انضباطی علیه این سه باشگاه باز کرده است، اما قصد دارد برخوردی قاطعانه با آنها داشته باشد. ] در اروپا. این رقابتها در پی بردها و باختهای متوالی این تیمها با بایرن مونیخ صورت گرفتهاند. برای جذب هواداران خانگی که در آغاز سال ۱۹۲۰ شروع شد بایرن تاکنون به محلهای مختلفی در مونیخ جابجا شد. فاجعه ورزشگاه هیسل نام باشگاه را در اروپا کمی بدنام کرد چرا که در آن حادثه 39 هوادار یوونتوسی به دنبال فرار از دست هواداران لیورپولی کشته شدند. باشگاه فوتبال سویا (به اسپانیایی: Sevilla Fútbol Club S.A.D) یا به اختصار سویا، اولین و قدیمیترین باشگاه فوتبال کشور اسپانیا استکه در سویا، پایتخت و بزرگترین شهر ایالت خودمختار آندلس واقع شدهاست.این تیم ۶ بار فاتح لیگ اروپا شده است.

دیدگاهتان را بنویسید