باشگاه فوتبال رئال مادرید

در طول دهه ۱۹۷۰، آنها به لوس ایندیوس (Los Indios) به معنای سرخپوستها معروف شدند، که برخی دلیل آن را جذب چندین بازیکن از آمریکای جنوبی پس از رفع محدودیت در عقد قرارداد با بازیکنان خارجی میدانند. وقتی لیگ پس از اتمام جنگ داخلی از سر گرفته شد، اتلتیکومادرید به دلیل جنگ هشت بازیکن را از دست داده بود. اگر به پیراهن این باشگاه توجه کنیم ، روی سینه بازیکنان این تیم علامتی را می بینیم که نه تنها هویت و تاریخ باشگاه ، بلکه نشانه های تاریخی شهر مادرید را در دل خود ، جای داده است . مدت کوتاهی پس از تغییر نام رخ داده است و بازسازی عرصه. اما پس از تغییر قوانین و افزایش تیم های صعود کننده به دو تیم سرانجام اتلتیکو مادرید توانست به سطح اول بازگردد. در مجموع، از ۱۶۲ مسابقه بین دو تیم در لیگ برگزار شده که رئالیها به ۶۸ برد، ۶۸ شکست و ۳۱ تساوی دست پیدا کردهاند. نیمار در ۳ اوت ۲۰۱۷ با مبلغ ۲۲۲ میلیون یورو از بارسلونا به پاریسن ژرمن انتقال یافت و به عنوان گرانترین بازیکن تاریخ فوتبال شناخته شد.

وی با زدن ۱۸ گل به بارسلونا در رده دوم بهترین گل زنان تاریخ ال کلاسیکو محسوب میشود. بعد از او دنیس لا با 237 گل در 404 بازی در رده دوم قرار دارد. لوئیس آراگونس با ۱۷۲ گل زده، بهترین گلزن تاریخ این باشگاه در همه رقابتها محسوب میشود. در طول تاریخ این باشگاه با تعدادی نام مستعار شناخته شدهاست، از جمله تشک سازان (Los Colchoneros)، زیرا خطوط قرمز و سفید پیراهن اصلی این تیم، همان رنگ روکش سنتی برای تشکها بودهاست. اما حتی قرار گرفتن جانوران در لوگوی تیمها نمی تواند بی دلیل باشد و در پس هر علامتی می توان تاریخ و هویت را مشاهده کرد . نام برد هر یک از این بازیکنان در دوره بازی خودشان جزء ستاره های بارسلونا محسوب می شدند. این رقابت بازتابی از تنشهای فرهنگی و سیاسی میان دو منطقه است که از جنگ داخلی اسپانیا نشئت میگیرد. در چند فصل آینده، اتلتیکو برای سقوط نکردن تلاش می کرد تا اینکه لیگ به مدت چهار سال به دلیل جنگ داخلی اسپانیا متوقف شد .

در فصول بعد این تیم غالباً در لیگ پایین تر مقام دوم را به دست می آورد و موفق به صعود نمی شد. یوونتوس دومین تیم برتر قرن و هفتمین باشگاه برتر جهان در 2017 اعلام شد . مدیر ورزشی باشگاه فوتبال اتلتیکو مادرید اعلام کرد: آنتوان گریزمان فصل آینده در بارسلونا بازی خواهد کرد. به گزارش وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، در بیانیه رسمی باشگاه آمده است: گزارشی دریافت کردیم که نتیجه آزمایش کرونای یکی از بازیکنان تیم بسکتبال مثبت اعلام شده است. به گزارش “ورزش سه”، به نقل از مارکا، رئال مادرید همچنان عنوان باارزش ترین باشگاه فوتبال دنیا را حفظ کرد. چهار سال بعد، در 20 فوریه 1907 ، اتلتیکو مادرید به یک باشگاه مستقل از لحاظ مالی تبدیل شد . در 22 ژانویه 1911 ، اتلتیکومادرید نیز به تبعیت از همتایان باسکی خود اولین بازی را در این رنگ های معروف انجام داد: پیراهن های راه راه قرمز و سفید و شورت های آبی. دو سال بعد اتلتیکومادرید به استادیوم خود نقل مکان کرد: استادیوم متروپولیتانو .

این نام استادیوم به افتخار مدیر، که تیم کمک کرد برای رسیدن به موفقیت قابل توجهی دریافت کرده است. این بخش در سال ۱۹۷۰ تأسیس شد و از چهار تیم با ۹۰ بازیکن تشکیل شدهاست. آدیداس(ADIDAS) ، کلمه (KELME)، هومل(HUMMEL) همواره از تولیدکنندگان پیراهنهای این باشگاه بودهاند. این بازی توسط بسیاری از افراد محترم در اسپانیا برگزار شد. اولین بازی پس از بازسازی جای مه 1972 صورت گرفت. مربیان یووه همیشه در صف بهترینها جای داشتهاند. اگر به لوگوی تیمهای فوتبال توجه کنیم ، در بسیاری از آن ها می توانیم تصاویری از حیوانات مشاهده کنیم . باشگاه ورزشی یوونتوس (از ۱۹۹۰باشگاه فوتبال یوونتوس) همواره به استثناء فصل ۲۰۰۶-۲۰۰۷ (محرومیت به دلیل تخلفات شرط بندی) توسط خانواده آنجلی اداره می شده است. در ۱۹۲۵ اتلتیکومادرید برای بار دوم قهرمانی مسابقات منطقه ای را به دست آورد. مسابقه با “واقعی” را برنده آشکار نمی کند، با نتیجه 2 به پایان رسید: 2. در تابستان سال 1971، رهبری “اتلتیکو مادرید” یک جلسه که در آن به تغییر نام ورزشگاه تصمیم گرفته شد برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید