آخرین اخبار «تیم فوتبال بایرن مونیخ

مخصوصا کاربران سایت بت اسپات، به دلیل قدرت هجومی این تیم، اکثر شرط های خود را روی برد این تیم ثبت می کنند. نخستین جام خود در جام حذفی را کسب کنند. ث. میلان بود که نتوانست خاطره خوش دو فصل گذشته را برای هواداران این تیم زنده کند. نخستین قهرمانی لیورپول در نخستین فصل تأسیس این تیم در لیگ لانکاشر رقم خورد. بنا بر ادعای محمد حسینی کشورهای زیادی خواهان این بودند تا آرات در آنجا مراحل رشد و ترقی را پشت سر بگذارد. یکی از موارد جالبی که در این مدت اخیر مطرح شده حضور آرات حسینی در مدرسه فوتبال لیورپول است. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، آرات حسینی یکی از استعدادهای ناب ورزش ایران است که پدرش محمد حسینی از عنفوان کودکی پی به استعدادهای او برد. این باشگاه با 6 عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا , 3 عنوان درلیگ اروپا , و 4 عنوان قهرمانی دیگر در سوپرجام اروپا , یکی از موفقترین تیمها در رقابتهای اروپایی محسوب میشود. آنفیلد)، ۰-۲ (بوکلبرگشتادیون) موفق به شکست بروسیا مونشن گلادباخ شدند و نتیجه آن قهرمان جام یوفا و کسب نخستین جام اروپایی تاریخ باشگاه بود.

آنفیلد دارای دو دروازه ورودی است که این دروازهها به احترام 2 مربی بزرگ باشگاه، باب پیزلی و دیگری بیل شکلنی نامگذاری شدهاست. در لیگ یک فرانسه، کیلیان ام باپه با نثار 18 گل به دروازه ی تیم حریف به عنوان بهترین گلزن لیگ انتخاب شد. در سال 22-1921 و 23-1922 آنها بار دیگر قهرمان لیگ شدند که از چهره های شاخص آن دوره الیشا اسکات دروازه بان تیم بود. محسوب میشود. لیورپول در این دوره توانست 5 بار قهرمان لیگ، 2 بار قهرمان جام حذفی ، 4 بار قهرمان جام اتحادیه، 5 بار قهرمان جام خیریه و 2 بار قهرمان اروپا شود. بارسلونا بعد از باختن در بیزایا در فینال اولین دوره مسابقات کوپا دل ری در سال 1902 ، تا سال 1928 توانست 8 بار قهرمان این رقابت ها شود ( در مسابقات قهرمانی منطقه ای کاتالونیا نیز موفق بودند). در دوره باب پیسلی ستارگانی همچون یان راش، کنی دالگلیش، گریم سوانس، آلن هانسن در تیم ظهور کردند.

از ستارگان آن دوره یان راش بازیکن ولزی تیم بود. تیمهای فرانسوی تنها مجاز به استفاده از چهار بازیکن بدون تابعیت اتحادیه اروپا هستند. در نمونههای اولیه لوگو یوونتوس، از فونتهای لاتین تزئینی برای تکمیل لوگو استفاده میشد. ] و از آنجا که اولین زمین دارای حفاظ در اسپانیا بود و ظرفیت ۱۰ هزار تماشاگر را داشت، یک ورزشگاه پیشرفته محسوب میشد. پس از باب پیسلی، جو فوگان ۶۳ ساله مربیگری لیورپول را بر عهده گرفت. مدیریت باشگاه در این مدل بر دوش شریک اصلی قرار دارد که شخصا بابت تصمیمات و اعمال شرکت مسئولیت قانونی نامحدود میپذیرد. در این حادثه 39 هوادار یوونتوس به دلیل فروریختن دیواره ورزشگاه کشتهشدند. به چشم میخورد. در پی کشته شدن 96 هوادار لیورپولی در سانحه ورزشگاه هیلزبورو در سال 1989 به یاد کشته شدگان این سانحه دو شعله فروزان آتش به نماد باشگاه اضافه شد.درعکس پائین مشاهده مینمائید. در این فاجعه که به سانحه هیلزبورو مشهور است , 96 نفر از هواداران لیورپول تحت فشار هجوم تماشاگران بین حصار ورزشگاه کشته شدند. این باشگاه در سال ۱۸۹۲ تأسیس گردید و به سرعت در فوتبال انگلستان به تیم قدرتمندی بدل شد که بین سال های ۱۹۰۰ و ۱۹۴۷ ، پنج بار قهرمان لیگ شد.

ورزشگاه برای عملکرد این تیم تا به حال هنوز داده نشده است. آرات در ورزش فوتبال نیز تواناییهایش را نشان داد و در چند مسابقه نیز عملکرد بسیار خوبی داشت تا نهایتاً به همراه خانواده راهی انگلستان شوند. در سال 1994 مارچلو لیپی به جای تراپاتونی که چند بار با یوونتوس اسکودتو را کسب کرده بود، هدایت این تیم را به عهده گرفت. از این جایگاه، هواداران خانگی نیز سهم میبرند و تعدادی از هواداران نیز در بالای قسمت مهمان جای میگیرند. این جایگاه در سال 1998 بازسازی شد که گنجایش 9074 نفر را دارد و شامل قسمت هواداران خارجی میشود که در طبقه پایین قرار میگیرند و تنها 2000 صندلی برای آنها در نظر گرفته شدهاست. این جایگاه در سال 1973 بازسازی شد و کمترین تغییر را تا به امروز داشته که گنجایش آن به 12277 نفر میرسد. این جایگاه در سال 1963 ساخته شد که قبلاً به نام جایگاه جاده کملین معروف بود و گنجایش 6600 نفر را داشت.

دیدگاهتان را بنویسید